پنج نوع مدرسه شش محور سازمانی 8 صفحه دسته اقتصاد

به صفحه دریافت پنج نوع مدرسه شش محور سازمانی خوش آمدید.

این مقاله مدارس را با نگاهی به ویژگی‌های مدرسه‌ها بر اساس نوع سازمان‌ها و فعالیت‌های محوری آنها تقسیم‌بندی می‌كند مدارس به پنج دسته تقسیم شده و شش محور سازمانی مهم در ارتباط با این مدرسه‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند پنج نوع مدرسه عبارتند از سنتی، خام، دارای عملكرد بهبودیافته، پیشرو و دارای عملكرد عالی

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 8

حجم فایل: 17 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

چكیده

این مقاله مدارس را با نگاهی به ویژگی‌های مدرسه‌ها بر اساس نوع سازمان‌ها و فعالیت‌های محوری آنها تقسیم‌بندی می‌كند. مدارس به پنج دسته تقسیم شده و شش محور سازمانی مهم در ارتباط با این مدرسه‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند. پنج نوع مدرسه عبارتند از: سنتی، خام، دارای عملكرد بهبودیافته، پیشرو و دارای عملكرد عالی.

كلیدواژه : مدرسه؛ مدیریت مدرسه؛ انواع مدرسه؛ مدیر مدرسه


1- مقدمه

این مقاله به شیوه‌ای جدیدیك تقسیم‌بندی از مدارسبه مدیران مدرسه‌ها و مسئولان آموزش و پرورش ارائهمی‌كند.این تقسیم‌بندی مدرسه‌ها و به طور طبیعی مدیران آنها را به پنج دسته تقسیم می‌كند و شش محور سازمانی مهم را در ارتباط با این مدرسه‌ها مورد بررسی قرار می‌دهد. مدیران محترم مدرسه‌ها می‌توانند جایگاه خود را در جدول پیدا كنند و اگر متأسفانه خود را ردیف‌های سنتی و خام یافتند، نسبت به تجدید نظر كلی در شیوه اداره مدرسه خویش اقدام كنند و در صورتی كه در سایر ردیف‌ها هستند، در مورد حركت به سمت كیفیت‌گرایی، از تلاش بی‌وقفه باز نایستند.

2- تقسیم‌بندی مدارس

مدرسه سنتی

  • منش‌ها عكس‌العملی هستند.
فایل دیگر:  تحقیق مدرسه 82 صفحه دسته عمران

سیستم‌ها جزء به جزء هستند.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” پنج نوع مدرسه شش محور سازمانی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – پنج نوع مدرسه شش محور سازمانی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
مدرسه;مدیریت مدرسه;انواع مدرسه;مدیر مدرسه

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *