دانلود پژوهش طراحی فنی – استادیوم ورزشی 11 صفحه دسته عمران

به صفحه دریافت دانلود پژوهش طراحی فنی – استادیوم ورزشی خوش آمدید.

1350هجری شمسی این جزیره هیچ گونه امكانات ورزشی در خود نداشت در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تنها یك ورزشگاه به نام جهان پهلوان تختی با گنجایش دو هزار نفر كه دارای زمین فوتبال بود، در این جزیره ساخته شد كه تاكنون در دو نوبت برای افزایش گنجایش آن و ساخت چمن مصنوعی، تعمیراتی در آن انجام شده است

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 11

حجم فایل: 740 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

1350هجری شمسی این جزیره هیچ گونه امكانات ورزشی در خود نداشت. در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تنها یك ورزشگاه به نام جهان پهلوان تختی با گنجایش دو هزار نفر كه دارای زمین فوتبال بود، در این جزیره ساخته شد كه تاكنون در دو نوبت برای افزایش گنجایش آن و ساخت چمن مصنوعی، تعمیراتی در آن انجام شده است.

از سال ‪ ۱۳۵۷و پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی تا سال ‪ ،۱۳۸۴به دلیل مشكلات جنگ تحمیلی و اولویت‌های سازندگی و زیر بنایی دیگر، تنها سه مجموعه ورزشی شامل یك سالن چند منظوره و دو مجموعه ورزشی دیگر در این جزیره ساخته شد.

بیشترین ساخت و سازهای امكانات و مجموعه‌های ورزشی در جزیره قشم مربوط به دوره دولت نهم است. با پایان یافتن طرح‌های در دست اجرای ورزشی این جزیره كه پایان نیمه اول سال آینده است، میانگین سرانه فضای ورزشی جزیره به حد استاندارد (یك متر) خواهد رسید.

به دلیل محرومیت بیش از حد مردم قشم، سازمانها و نهادهای متعددی در توسعه و ساخت و ساز در این جزیره فعال هستند. در تامین نیازهای ورزشی مردم علاوه بر اعتبارات دولتی سازمان تربیت بدنی، منابع مالی دیگری شامل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری، سفرهای استانی ریاست محترم جمهوری و سازمان منطقه آزاد قشم كه برای از بین بردن فقر ورزشی جزیره تخصیص داده اند.

فایل دیگر:  گزارش کارآموزی بررسی شرح وظایف دفاتر مهندسی 11 صفحه دسته عمران

این جزیره در قبل از انقلاب با جمعیتی حدود ‪ ۳۰هزار نفر فقط یك استادیوم در شهر قشم داشت و دیگر ساكنان این جزیره هیچ نوع امكانات ورزشی دیگری نداشتند.

علاوه بر ساخت و سازهای ورزشی در چند ساله اخیر كه بیش از ‪ ۱۴طرح مهم است، طرح جامع ورزش قشم با همكاری سازمان تربیت بدنی، استانداری هرمزگان و منطقه آزاد قشم تهیه شده و بر اساس آن در پنج سال آینده در ‪ ۳۰روستا با جمعیت بیش از یك هزار نفر سالن ورزشی ساخته خواهد شد.

اداره تربیت بدنی شهرستان قشم دارای شش كارمند و دو نمایندگی در بخش‌های مركزی و شهاب این جزیره است. ساختمان جدید این اداره به زودی افتتاح خواهد شد و از اجاره نشینی خلاص می‌شوند.

امکانات ورزشی در حال احداث

بیش از ‪ ۱۰مجموعه ورزشی با اعتبار پنجاه میلیارد

نوع فایل : WORD

تعداد صفحه : 11

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود پژوهش طراحی فنی – استادیوم ورزشی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود پژوهش طراحی فنی – استادیوم ورزشی – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
امکانات ورزشی در حال احداث;مجموعه ورزشی آزادی;زمینهای تمرین فوتبال;پیست ;زمینهای تنیس

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *