دانلود تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی 20 ص 27 صفحه دسته کشاورزی و زراعت

به صفحه دریافت دانلود تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی 20 ص خوش آمدید.

دانلود تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی 20 ص تحقیق تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی 20 ص مقاله تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی 20 ص تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی 20 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 27

حجم فایل: 19 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 27 صفحه

تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی (ریخت شناسی ) شته كلم BREVCORYNE brasssicae مربوط به استفاده گیاهان میزبان مختلف چكیده مطلب : تفاوتهای مورفولوژیكی و ژنتیكی جمعیتهای حشرات در ارتباط با استفاده گیاهان میزبان مختلف پدیده مهمی است كه تشخیص اكولوژیكی و گونه زایی در شرایط هم محلی را قدیمی تر می كند.
در این تحقیق تغییر مورفولوژیكی جمعیتهای BREVCORYNE brasssicae (هم بال :APHIDIDAE ) مربوط به دو گونه میزبانBRASSICA OLERACEO.
BRASSICA COMPESTRIS هستند كه از لحاظ هم محلی بودن در كوهستانهای چیاپاس مكزیكو وجود دارند .
این تحقیق هدفش بدست آوردن شاهدی در باب تحقیق مورفولوژیكی جمعیتهای مربوط به دو گونه میزبان هستند كه از لحاظ هم محلی بودن در كوهستانهای چیا پاس ، مكزیكو وجود دارند .
این تحقیق هدفش بدست آوردن شاهدی در باب تفاوت فنوتیپی ایجاد شده توسط ، یا مربوط به استفاده متفاوت اما نزدیك به گونه های میزبان می باشد.
7 ویژگی مورفولوژیكی در 696 شته بی بال كه از گیاهان این دو گونه در 4 محل جمع آوری شده اند ارزیابی شده است .
62%تغییر مورفولوژیكی توسط دو جز اصلی ( ( اول بیان شده است .
جزء اول ( )مربوط به اندازه اصلی زائده هاست و بعنوان ارتباط میان اندازه بدن ( اندازه بدن و پا ) و طول شاخك توضیح داده شده است شته هایی BRASSICA COMPESTRISكه روی رشد می كنند.
بزرگتر از شته های جمع آوری شده ازBRASSICA OLERACEO هستند .
تفاوتهای مهم بین میزبان ها برای شناسایی شده بود در حالیكه تاثیر مهم محل ، میزبان ، و تعامل محل میزبان برای شناسایی شده بود .
این نتایج نشان داد كه میانگین فنوتیپ افراد كه گونه های مختلف گیاه میزبان زندگی می كنند بعنوان نتیجه محیط های تغذیه ای مقایسه كننده ی كه گونه های میزبان فراهم می كنند متفاوت هستند.
لغات كلیدی و مهم BREVCORYNE brasssicae تشخیص میزبان محلی .
شكل پذیری فنوتیپی تغییر فنوتیپی ، تعامل گیاه – حشره مقدمه : جمعیت های جدا شده از لحاظ جغرافیایی بخاطر تاثیرات بینانگذار و درصدهای پایین مهاجرت .
یا بخاطر ویژگی های بعضی ژنوتیپ های دیگران در هر محیط متفاوت خواهند بود .
اگر تشخیص اكولوژیكی با انتخاب بالا برود پس تفاوت فنوتیپی و ژنتیكی میان جمعیتها حتی در فواصل كوتاه روی خواهد داد.
تشخیص در استفاده منابع در یك زیستگاه فشارهای انتخابی وسیعی را ایجاد می كند و تطابق محلی و گونه زایی هم محلی را بالا می برد.
مطالعه تعامل میان گیاهان و حشرات گیاهخوار اهمیت تشخیص میزبان بعنوان مكانیزم گونه زایی تحت شرایط هم محلی مورد تایید قرار می دهد.
اگر چه بیشترین مطالعات بر تغییرات در ویژگی های تاریخچه زندگی متمركز شده است تعداد كمی تغیرات مورفولوژیكی هستند مربوط به فرایند تشخیص را دارند.
استفاده گیاهان میزبان مختلف ارزیابی متفاوت ویژگی های مربوط به كارایی تغذیه را آسان می كند.
برای مثال مستند شده است كه میانگین طول منقار حشره بندقJadela haematoloma(نیم بالان ) مطابق با میانگین اندازه دانه میزبانشان تغییر می كند.
افراد گونه های مشابه كه در محیط های مختلف مثل محل ها یا گیاهان میزبان رشد كرده اند بطور قابل ملاحظه ای در ویژگی های مورفولوژی

فایل دیگر:  دانلود تحقیق فلفل سیاه 8 ص 11 صفحه دسته کشاورزی و زراعت

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی 20 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی 20 ص – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
دانلود تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی 20 ص;تحقیق تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی 20 ص;مقاله تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی 20 ص;تغییرات در ویژگی های مورفولوژیكی 20 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *