بررسی اقتصادی آلمان و آمریكا 38 صفحه دسته اقتصاد

به صفحه دریافت بررسی اقتصادی آلمان و آمریكا خوش آمدید.

بعد از چندین دهه از پیشرفت ،اقتصاد آلمان با افت مواجه می شود آلمانی ها رهبری قوی را در بخش های اصلی بازار جهان نشان داده اند و از اشتغال ثابت و موقعیت اجتماعی برخوردار بودند سال 1990 تغیری ایجاد شد اقتصاد آلمان خیلی كمتر از دیگر كشورهای پیشرفت كرده است و موقعیت بازار كار به طرز چشمگیری باقی ماند آلمالنی ها هنوز در زمینه های بازار سنتی ثابت قدم و ق

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 38

حجم فایل: 19 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

مقدمه :

بعد از چندین دهه از پیشرفت ،اقتصاد آلمان با افت مواجه می شود. آلمانی ها رهبری قوی را در بخش های اصلی بازار جهان نشان داده اند. و از اشتغال ثابت و موقعیت اجتماعی برخوردار بودند. سال 1990 تغیری ایجاد شد. اقتصاد آلمان خیلی كمتر از دیگر كشورهای پیشرفت كرده است و موقعیت بازار كار به طرز چشمگیری باقی ماند. آلمالنی ها هنوز در زمینه های بازار سنتی ثابت قدم و قوی هستند. اما به موقعیت دیگر كشورها در بازسازی اقتصادی كه بر مبنای دانش باشد نبوده است به خصوص آمریكا خیلی بیشتر در عمق بخشیدن نیازهای جهانی سازی موفق بوده است . در مقایسه با آلمان ،اقتصاد آمریكا نسبت رشد بتالا و كاهش بیكاری در طی دهه پیش نشان داد. آمریكا نه تنها موقعیتش را در زمینه های زیادی در بازار جهانی بهبود بخشید بلكه قادر شد كهد روند بازار جهانی را تعیین كند و یكی از بهترین فروشنده ها در بخش های مختلف در نظام اقتصادی جدید شود.

هنگامی كه به دلایل پیشرفت آلمان در طی دهه گذشته می نگریم ،نه تنها از آمریكا ،بلكه از چندین كشور اروپایی دیگر هم عقب افتاده است كه این دلایلی آشكار است كه ما می تعوانیم به روشنی ببینیم . برای نمونه فشار زیاد جریان پیوند دوباره انعطاف پذیری بازار كار و مقدار زیاد كاغذ بازی بعضی از دلایل تحلیلی از موقعیت اقتصادی جدید نشان می دهد كه آلمان مشكلاتی در تغییر علاوه بر این دلایل ،تحلیلی از موقعیت اقتصادی بازار اقتصادی جدید نشان می دهد كه المان مشكلاتی در تغییر نظام اقتصادی از یك مشكل سنتی بر مبنای صنعت به مشكلی كه به داشتن مدرن و تحقیق و توسعه دست یافته است ،داشته است. یك توضیح برای این مشكلات در سیاست تكنولوژی برای كارخانه های كوچك و متوسط یافت می شود. در همه نظام های اقتصادی پیشرفته در طول دهه گذشته شركت های كوچك و متوسط نقشی را برای شكوفا كردن عقاید نو آوری شده و ایجاد شغل بدست آوردند.

سیاست نظام اقتصادی پیشرفته باید این نقش جدید و منافعی را كه این كارخانه ها در رشد و نوآوری دست آورده اند را تشخیص دهند. اما سیاست این حقیقت را باید تشخیص دهد كه كارخانه ها ی كوچك و متوسط نسبت به كارخانه های كوچك و متوسط نسبت دارند.

فایل دیگر:  مقاله تجزیه تحلیل، پیچیدگیهای صنعت تجارت الكترونیك زیر رشته اقتصاد

بعد از توضیح تغییرات كارخانه های كوچك و متوسط درگذشته و اهمیتش در اقتصاد پیشرفته ،من فاصله بین آمریكا و آلمان را بوسیله حقایق اقتصادی نشان می دهم. بعد از آن من نشان می دهم كه نه بازارهای سنتی و نه بازار سرمایه گذاری مخاطراه آمیز هیچكدام قادر نیستند تا سرمایه لازم را برای پروژه های تحقیق و پیشرفت بارینك بالا مخصوصا در بازارهای كوچك و متوسط فراهم كنند.

در گذشته آمریكا برنامه هایی را ایجاد كرد تا ورشكست شدن این بازار (صنف بازار ) را اصلاح كند . نوآوری كار كوچك و برنامه تحقیق و برنامه تكنولوژی پیشرفته نمونه های هستند كه نشان می دهد كه چطور دولت مركزی می تواند كمك كند. این برنامه ها با فراهم آوردن بودجه برای پروژه های كه بار سیك انجام می شوند قادر نیستند كه بودجه های خصوصی را به سمت خود جذب كنند.

اما هنوز ،منافع اجتماعی زیادی در آینده انتظار می رود كه به فعالیت های نو اوری شده آمریكا و به ثروت كشور كمك می كند. در مقایسه با ان سیاست رایج آلمان شكست و ضعف بازار مالی خصوصی را اصلاح نكردند . این نشان خواهد داد كه سیاست رایج درباره ی كارخانه های كوچك و متوسط با نیازهایش در تكنولوژی پیشرفته و زمینه های ریسك بالا همخوانی ندارد. برای اینكه بر مشكلات اقتصادی انها غلبه كند و هم در داخل و هم در خارج ،بخش های اقتصادی جدید به طوربین المللی موفق شود. سیاست آلمان ممكن است منافع خود را با نگاه كردن به نمونه های آمریكا بدست آورد . نتیجه گیری از این مقاله این است كه لازم است برای بررسی كردن و اینكه چه حدی از درخواست هدف ها و عقیده های برنامه آمریكا درباره ی نو آوری های پررسیك ممكن است برای اقتصاد آلمان در برگرداندن آن به موقعیت قبلیش در بازار جهانی و افزایش رشد و ثروت بلند مدت مفید باشد.

اثرات جهانی سازی كردن كارخانه های كوچك و متوسط در امریكا و المان

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” بررسی اقتصادی آلمان و آمریكا ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – بررسی اقتصادی آلمان و آمریكا – با کلمات کلیدی زیر مشخص گردیده است:
بررسی اقتصادی آلمان و آمریكا;اقتصاد آلمان و آمریكا

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *